NAUKA ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH

NY3
Niezależnie od tego jaka jest twoja motywacja do nauki i twoje potrzeby, jako szkoła mamy odpowiednie metody i narzędzia – dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w nauczaniu dorosłych wiemy w jaki sposób uczyć tak, abyś mógł/mogła skutecznie porozumiewać się w języku angielskim i używać go do takich celów, jakie są tobie akurat potrzebne.
 
Angielski w miejscu pracy? Wyjazdy wakacyjne? Kontakt z obcojęzycznymi klientami? A może chcesz podszkolić swoje umiejętności swobodnej rozmowy na różne tematy? Bywa też tak, że nie chcesz stracić inabytej już kiedyś wiedzy i twoim celem jest w miarę regularny kontakt z językiem. Pomożemy ci w tym!
 
Jakakolwiek jest twoja historia, w Mabila English przyglądamy się z uwagą potrzebom każdej osoby i dobieramy optymalne sposoby nauki.
 Zajęcia dla dorosłych są możliwe zarówno w formie indywidualnej, jak i grupowej – ta druga łączy się z dodatkową zaletą jaką jest nawiązywanie znajomości z innymi uczniami 🙂 możesz się uczyć w siedzibie naszej szkoły lub online – wybór należy do ciebie.