SENIORZY

Jedną z grup, na której od dawna się skupiamy są seniorki i seniorzy. Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki języka obcego, tak jak żaden wiek nie jest przeszkodą – wprost przeciwnie! Dzięki swemu bogatemu doświadczeniu życiowemu, pogodzie ducha, otwartości i życzliwości nasze grupy senioralne wnoszą rewelacyjne wartości do wspólnych spotkań językowych.
 
Więcej czasu na podróże, dzieci lub wnuki w innych krajach, „atakujące” zewsząd angielskie słówka w sklepach, filmach, internecie, na reklamach… brzmi znajomo? 
W Mabila English stawiamy na praktyczną komunikację w sytuacjach z życia codziennego zamiast wkuwania regułek i przerabiania podręczników od deski do deski. 
Nasze seniorki i seniorzy już po kilku lekcjach potrafią życzyć sobie nawzajem miłego dnia, kupić bilet wstępu do muzeum, zamówić kawę czy zapytać o to gdzie jest bankomat. 
I ciągle chcą więcej! To najbardziej entuzjastycznie nastawione do nauki grupy w naszej szkole 🙂
 
Uczymy grupy senioralne na wszystkich poziomach, nie tylko początkujących – niektórzy przychodzą do nas aby odświeżyć swoje niegdyś nabyte i z czasem zapomniane umiejętności. Już nasza w tym głowa aby oswajać ich z językiem angielskim (na nowo lub od podstaw) w sposób przystępny i przyjazny. 

Zapraszamy do wspólnej przygody!