LEKCJE ONLINE

Lekcje online – jakie macie z nimi doświadczenia?

Może już od jakiegoś czasu uczycie się w taki sposób? A może na razie tylko rozważacie takie rozwiązanie, ale macie różne obawy? Czy ta technologia nie będzie zbyt skomplikowana? Czy nie będę czuć się dziwnie rozmawiając z osobą na ekranie? Czy przypadkiem nie trzeba będzie zainwestować w jakiś drogi sprzęt?

Otóż nic z tych rzeczy! Lekcje online mają bardzo wiele wspólnego z tradycyjnymi zajęciami – masz kontakt wzrokowy z osobą, która cię uczy i prowadzisz z nią rozmowę na żywo; możesz korzystać z wielu różnych źródeł i materiałów podczas lekcji (nagrania audio, video, ćwiczenia interaktywne, podręcznik, itp.); zarówno ty jak i nauczyciel(ka) możecie prowadzić notatki, które później przechowujesz w wersji elektronicznej lub drukowanej; to pierwsze w brzegu przykłady, natomiast jedna kwestia jest niezaprzeczalnie największą zaletą: możesz mieć lekcje nie wychodząc z domu czy biura, w dodatku w dużo bardziej elastycznych terminach niż dni i godziny dostępne zazwyczaj w stacjonarnym grafiku szkoły. A to wszystko przy ulubionej herbacie czy kawie.

W Mabila English przy zajęciach online (zarówno indywidualnych, jak i grupowych) korzystamy z przyjaznej i prostej w użyciu platformy whereby.com – doceniają to nasi uczniowie m.in. z Poznania czy Warszawy, a ostatnio nawet i z Gorzowa. Zamiast dojeżdżać do szkoły po pracy, oszczędzają czas i zjawiają się na zajęciach online rano. Również w przypadku choroby możesz zjawić się na lekcji online zamiast w naszej sali szkolnej i nie wychodzić spod ciepłego koca..

Technologia XXI wieku otwiera przed nami wiele możliwości – dobrze wiedzieć, że w razie potrzeby mamy do wyboru różne opcje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie lekcji online – napisz do nas lub zadzwoń, rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości.