British Culture: warsztaty kulturowo-językowe

12 października (sobota 11:00-14:00) w ramach kampanii Dni Uczenia Się Dorosłych oraz akcji Erasmus Days zapraszamy na bezpłatne warsztaty mające przybliżyć wybrane elementy kultury brytyjskiej oraz wyposażyć osoby w nich uczestniczące w praktyczne umiejętności językowe. Warsztaty składać się będą z trzech odrębnych 45-minutowych sesji (przewidziane są 15-minutowe przerwy kawowe pomiędzy poszczególnymi częściami).

Zajęcia prowadzone będą częściowo w języku polskim, a częściowo w angielskim (niezbędne słownictwo). Można zapisać się na całość warsztatów lub wybrane pojedyncze sesje. Liczba miejsc ograniczona, zapisy pod adresem kontakt@mabila.pl lub numerem 609 607 687.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do uczęszczających już na zajęcia uczniów/uczennic szkoły Mabila English, ale do wszystkich zainteresowanych osób dorosłych i młodzieży, chcących wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności językowe.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW WKRÓTCE!

BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim osobom, które wzięły udział we wczorajszych warsztatach językowych – było dużo dobrej energii, nauki i nawiązywania nowych znajomości.  Mamy nadzieję, że wiedza i umiejętności nabyte na zajęciach przydadzą Wam się w dalszej nauce języka.


NAGRODY W QUIZIE JĘZYKOWYM: większość osób, które odpowiedziały dobrze na wszystkie quizowe pytania odebrała już swoje nagrody w sobotę po zakończeniu warsztatów, ale czekamy jeszcze na zgłoszenie się do nas osób z numerkami 3, 6, 18 i 19 -zapraszamy do odbioru upominków w sali 505A w godzinach 16-21 (poniedziałek, wtorek, czwartek) lub 15-21 (środa, piątek).

Close Menu